Poszukiwanie zaginionych osób

Często słyszymy o poszukiwaniu zaginionej osoby. Czasem jest to dziecko które zostało porwane lub zgubiło się. Niekiedy są to nastoletnie osoby, które przedłużają sobie wakacje, wagarują, uciekają z domu. Są osoby starsze, które ze względu na swój wiek i choroby np. z zanikiem pamięcu często same się gubią. Przypadków jest mnóstwo. Niestety są też przestępcy, którzy ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości za dokonie czynów karalnych typu wymuszenia, gwałty, rozboje, zabójstwa, oszustwa itp.

Pomoc detektywistyczna

Prywatny detektyw często pomaga w ustaleniu położenia takiej osoby. Nie rzuca się on w tłumie, potrafi dobrze obserwować dane miejsce, środowisko, nie nosi munduru, ogólnie wzbudza zaufanie. Często w takich sytuacjach prywatny detektyw współpracuje z organami ścigania w celu odnalezienia poszukiwanej osoby.

Policja za taką osobą wysyła list gończy, posiada bazę danych poszukiwanych osób. Informuje o zaginięciu osoby lokalne i krajowe media jak prasa, telewizja, radio, portale internetowe. Prywatny detektyw może poszukiwań zaginione osoby lub ukrywające się również zagranicą.

Niezależnie czy mieszkasz w Kluczborku, Wieluniu, Radomsku czy w Częstochowie, jeśli potrzebujesz usług detektywistycznych zadzwoń pod nr tel. 722 395 473 – chętnie pomożemy. Pierwsza porada jest bezpłatna. Prywatny detektyw jest do Twojej dyspozycji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu. Pamiętaj, że czas odgrywa tutaj największą rolę!